niedziela, 25 sierpnia 2013

8 tygodni - plac zabaw

Całe mieszkanie jest placem zabaw ,bo fajnie jest połazić po klawiaturce i naciskać łapami takie klawisze tak,że trudno potem przywrócić stan poprzedni (ale to potrafi każdy kot) .Każdy kot uwielbia reklamówki z zakupami i większość umie robić takie wielkie ,niewinne oczyska jak miska jest pusta .Przyzwoity kot wie także co to kuweta i do czego służy .Milutki kot lubi w nocy obecność człowieka .Sprytny kot lubi wchodzić coraz wyżej i wyżej.Tak to obecnie wygląda.
Tor z piłeczką ,którym dawno przestały się interesować dorosłe koty,stracił na atrakcyjności gdy piłka przestała świecić i leżał nie używany podobnie jak tunel ,teraz dostały nowe życie .
Day po kilku minutach załapał jak się bawić nową zabawką i z taką pasją zajmował się turlaniem piłeczki ,że i siostra przyłączyła się dziś do zabawy . Przez godzinę świata nie widziały tak pochłonęła ich nowa zabawa .
Remik zarekwirował tunel i z powagą obserwował ich poczynania a Wujcio Rolcio przespacerował przed obiektywem w te i z powrotem dając do zrozumienia ,że takie akcje nie warte są mojego zaangażowania  i dużo lepiej prezentuje się okazały kot w rudym futerku .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz